TTC Merelbeke
  TTC Merelbeke  
 
TTC Merelbeke
 
 
 
 
  Volg ons op facebook

 

Nieuwsberichten

8/11/2018
Kidspingdag 2 november
Op 2 november werd in onze club tafeltennis georganiseerd voor de allerjongsten (tussen 2,5 en 8 jaar). Er waren maar liefst 19 kinderen aanwezig. Lees het verslag via de link hieronder.


Lees meer

31/10/2018
Nieuwbrief november 2018
Blijf je graag op de hoogte, lees dan onze nieuwsbrief!

Lees meer

2/10/2018
Provinciaal criterium klassementen
Op zondag 30 september behaalde Maxim een mooie 3de plaats op het Provinciaal Criterium in de reeks Heren E. Proficiat!


28/9/2018
Nieuwsbrieven
Nieuw vanaf dit seizoen: maandelijks zal er een nieuwsbrief op de website komen met allerlei interessante informatie over wat er gebeurt in de club. Verslagjes, foto''s, weetjes, suggesties zijn welkom: kaat.rik@gmail.com.

Lees meer

12/9/2018
8/10/2018: Opendeur Tafeltennis voor senioren
Op maandag 8 oktober organiseert TTC Merelbeke een opendeurnamiddag voor senioren.


Lees meer

 
 

TTC Merelbeke

Welkom op de nieuwe site!

Leden kunnen hier inloggen

Nog geen lid?

Ben je op zoek naar een snelle en leuke sport in een gezellige club, dan ben je bij tafeltennisclub Merelbeke aan het juiste adres.

Meisje of jongen, vrouw of man, fervent competitiebeest of recreant, jong of oud, iedereen kan bij ons terecht om een balletje te slaan en op zijn niveau of zijn tempo onze sport onder de knie te krijgen. We hebben een speelzaal die enkel voor tafeltennis gebruikt wordt met maar liefst 12 tafels. In onze gezellige cafetaria kan je achteraf nog terecht voor een sportdrankje, eveneens iedereen op zijn niveau ;-)

Hier vind je meer info over de openingsuren of hoe je kan lid worden.
 
 

Agenda

Groepsfoto



Interland










 
 

Ploegen

Ploegen

Reeks

Kapitein

Spelers

A-ploeg

2de nationale

Neirinck Bjorn

De Kepper Wout (B2)
Douchy David (B4)
Neirinck Bjorn (B4)
Van De Maele Christophe (B4)
Spitaels Stijn (B6)

B-ploeg

Landelijke

Blanckaert Tim

Baklicharov Nikolai (B6)
Blanckaert Tim (B6)
De Mesmaeker Kristof (B6)
Van Lersberghe Kristof (B6)
Vandoorn Nathan (B6)
Fockenier Mario (C0)

C-ploeg

1ste provinciale

Vandoorn Hierro

Speler uit B-ploeg
Verbeelen Elie (C0)
De Jaeger David (C2)
Van Bostraeten Sara (C2)
Vandoorn Hierro (C2)

D-ploeg

1ste provinciale

Ghequiere Alan

Veys Yann (C2)
Baklicharov Georgi (C4)
Chapodze George (C4)

Ghequiere Alan (C4)
Tranchet Joeri (C4)

E-ploeg

2de provinciale

Willems Jo

Sweetlove William (C6)
Van Der Wouden Jan (C6)
Van Regenmortel Robin (C6)
Willems Jo (C6)
Zhang Liqing (C6)

F-ploeg

3de provinciale

Nuytinck Rudi

Eeckhout Jurgen (D0)
Mertens Stefaan (D0)

Nuytinck Rudi (D4)
Quesada Xavier (D4)
Cocquyt Werner (D6)


reserve: De Bosschere Dirk (D0)
reserve: Wauman Joris (D4)

G-ploeg

3de provinciale

Berckmans Tom

Berckmans Tom (D4)
Degrande Jelle (D4)
Langerock Maarten (D4)
Talier Hubert (D4)
Van Dael Koen (D4)
Monteyne Remy (D6)

H-ploeg

4de provinciale

De Rycke Philippe

Botte Jurgen (E0)
De Rycke Philippe (E0)
Van Dunneghem Maxim (E0)
Schaillee Jaron (E2)
Van Paemel Alexander (NG)

I-ploeg

4de provinciale

Dierick Koenraad

De Schuytter Joris (E2)
Dierick Koenraad (E2)
Jiang Xiaojing (E2)
Paepens Gilles (E2)
Van De Putte Dave (E2)
Reunes Tijs (E4)

J-ploeg 4de provinciale Merchiers Kurt
Merchiers Kurt (E4)
Nissens Brent (E4)
Termote Niek (E4)
Van Autreve Yarim (E4)
Vanderhispallie Ward (E4)
Vandoorn Marino (E6)

 
K-ploeg 5de provinciale Witters Bart
Lambrechts Luk (E4)
Ni Junyan (E4)
De Baets Robin (E6)
Galle Joakim (E6)
Geentjens Kaat (E6)
Niebel Bjoern (E6)
De Smet Stefaan (E6)
Vanluchene Tom (NG)
Witters Bart (NG)

reserve: recreant-reserves

 

Jeugd A

 

Arens David

Arens David (E4)
De Pauw Jente (E6)
Garré Twan (E6)
Roose Stef (E6)

Jeugd B

 

Van Belleghem Jasper

Deploige Timon (E6)
Rombouts Kobe (E6)
Van Belleghem Jasper (E6)
Van De Velde Lucas (E6)

Jeugd C

 

Melis Kobe


Arens Ruben (E6)
De Corte Natan (E6)
Zhang Ziqian Bryan (E6)
Haerick Hanne (NG)
Melis Kobe (NG)

 

Jeugd D

 

Govaert Tiebe

De Smet Anton (NG)
Duthoy Josse (NG)

Govaert Tiebe (NG)
Li Qiji (NG)
Li Qizheng (NG)
Soete Frederik (NG)
Verbeeck Lio (NG)

Veteranen A 1ste provinciale De Bosschere Dirk
Veys Yann (C2)
Chapodze George (C4)
Willems Jo (C6)
Zhang Liqing (C6)
De Bosschere Dirk (D0)
Mertens Stefaan (D0)

 

Veteranen B

2de provinciale

Nuytinck Rudi

Nuytinck Rudi (D4)
Quesada Xavier (D4)
Cocquyt Werner (D6)
Van De Putte Dave (E2)

Veteranen C

2de provinciale

Van Tittelboom Dirk

De Schuytter Joris (E2)
Lambrechts Luk (E4)
Merchiers Kurt (E4)

Vandoorn Marino (E6)
Vandoorn Marino (E6)

Dames A

1ste provinciale

Geentjens Kaat

Alle dames




Ploegopstelling jeugd heenronde 2018-2019

 
 
 
 

Tafeltennisclub Merelbeke
Plataan 2, 9820 Merelbeke
E-mail: Jo Willems
Tel.: 0473 23 61 32